Sunday, October 19, 2008

ETKİNLİK ÖZETLERİ;

meyve_sepeti

Yemek Kokusu blog sahibi sevgili Tugba arkadaşımızın rahatsızlığı sebebiyle "Kırmızı Meyveler" etkinlik tarifleri daha geç bir tarihte yayınlanıyor..Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyorum...

Babamın Sevdiği Tatlar # 22

Babamın Sevdiği Tatlar

Sevgili Ferah'a evsahipliği yaptığı bu anlamlı ve güzel etkinlik için çok teşekkürler, ellerine emeklerine saglik. Babalarımıza özel tariflere buradan ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcı arkadaşlara da sonsuz teşekkürler..Yemek Kokusu blog sahibi sevgili Tuba arkadaşımızın rahatsızlığı sebebiyle "Kırmızı Meyveler" etkinlik tarifleri daha geç bir tarihte yayınlanıyor..Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyorum...

Annelere Özel ve Güzel Tarifler # 21

Sevgili Özlemhan'ın düzenlediği Annelere Özel bu güzel ve anlamlı etkinlik tariflerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kendisine ve tüm katılımcılara çok teşekkürler, herkesin ellerine emeklerine sağlık.
1. Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm

Çocuklara Özel Cici Bici Sunumlar # 20

cicili bicili sunumlar..son katılım 30Nisan

Sevgili Nilay'ın Nisan ayında çocuklar için düzenlediği bu güzel yemek etkinliğinin tariflerine buradan ulaşabilirsiniz. Birbirinden sevimli pek çok tarif var. Tüm katılımcı arkadaşların ve etkiliği düzenleyen Nilay'ın ellerine emeklerine sağlık.

Kurutulmuş Meyveler # 19

kurutulmus meyveler

Sarıkus'un Mutfagi'nin düzenlediği Kurutulmuş Meyveler etkinlik tariflerine buradan ulaşabilirsiniz. Birbirinden leziz tarifler için tüm katılımcılara ve evsahibimiz Seher'e sonsuz teşekkürler.

5 Cayına Lokmalık Tadlar# 18

cats

Leziz Sofralarin düzenlediği minicik lokmalık tadlar etkinliği tamamlandı. Birbirinden güzel tariflere buradan ulaşabilirsiniz. Sevgili Seval'e çok teşekkürler.

Mayalılar # 17

Mayali

Sevgili Seçil Yeşil Kivi'nin düzenlediği "Mayalılar" etkinliği tamamlandı. Nefis tariflere aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcılara ve evsahibimiz Yeşil kiviye çok teşekkürler.
1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm

Öğretmenler Günü # 16

ogretmenler gunu

Sevgili Hülya'nın düzenlediği "Öğretmenler Günü" etkinlik tariflerine, birbirinde güzel el işlerine buradan ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcıların ellerine emeklerine sağlık. Bu anlamlı etkinliği düzenlediği için sevgili Hülya'ya sonsuz teşekkürler.

İkisi Bir Arada: Çikolata Meyve # 15

ikisi bir arada

Neslihan'nın Çikolata Fabrikası sunar!
"Bir aşk hikayesi: Çikolata Prens ve Meyve Ülkesinin Prensesi" Sevgili Neslihan'a bu güzel sunum ve etkinlik evsahipliğinden dolayı çok teşekkürler, birbirinden güzel tariflere buradan ulaşabilirsiniz..Tüm katılımcı prens ve prenseslerin ellerine sağlık. :)

Şipşak Tarifler# 14

Sipsaklogo_1

Bir Demet Fesleğen sayfasının sahibi sevgili Eda, sımsıcak evsahipliği ile bize birbirinden pratik güzel tarifler sundu..Tüm şipşak tariflere buradan ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcı arkadaşların ellerine sağlık..
1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
Serpil'in Şipşakları

S.O.S# 13

SOS

Sevgili Ganne'nin düzenlediği Hayatımıza lezzet katan SOSlar etkinlik tariflerine buradan ulaşabilirsiniz. Kendisine evsahipliğinden dolayı, birbirinden güzel sunum ve logolarından dolayı ayrıca çok teşekkürler..Tüm katılımcı arkadaşların ellerine sağlık.

YAZLIK LEZZETLER # 12

Yazlık Lezzetler Etkinliği

Sevgili Neslihan'ın düzenlediği Yazlık Lezzetler etkinliğinin birbirinden leziz soğuk tatlılarına, salatalarına yemeklerine buradan ulaşabilirsiniz..Tüm katılımcıların ellerine emeklerine yüreklerine sağlık..Hersey için teşekkürler Alacarte Neslos..

CUPCAKE FESTIVALI #11

CPCAKE copy

Sevgili Zerrin'in düzenlediği "Cupcake Festivali" çok özel bir çatı altında tüm tarifleri topladı.. Cupcake tariflerine buradan ulaşabilirsiniz..Herşey için çok teşekkürler Zerrin..Tüm katılımcı arkadaşların ellerine sağlık..

ANNEMİN YEMEKLERİ #10


annemin yemekleri

"Annemin Yemekleri" etkinliğini düzenleyen Sevgili Lama'ya sonsuz teşekkürler. Mayıs ayına özel çok güzel bir etkinlik yaşadık. Tüm katılımcı arkadaşların ellerine sağlık. Birbirinden leziz anne yemeklerine buradan ulaşabilirsiniz.

HOŞGELDİN BEBEK #9

Hosgeldinbebek

"Hoşgeldin Bebek" etkinliğini düzenleyen karnı burnunda arkadaşımız Aslıya (Yumurta Sepeti) ve tüm katılımcı arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Herkesin ellerine emeklerine sağlık. Birbirinden güzel tariflere aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm

PASTAKOLİK #8

pastakolikbanner_3

Pastakolik etkinliğimizi düzenleyen sevgili Pasta cafe'den Özlem'e sonsuz teşekkürler. Katılımcı arkadaşların pasta tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

AŞIK EDEN TARİFLER #7Ortağım Minik Kuş'un düzenleğini "Aşık Eden Tarifler" etkinliğinin sevgi dolu tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

GELENEKSEL TATLILAR #6
Sevgili Saliha'nın evsahipliği yaptığı birbirinden güzel "Geleneksel Tatlılar" etkinlik tariflerine buradan ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcı arkadaşların ellerine sağlık.

EN TATLI HEDİYELER #5

Image Hosted by ImageShack.us

Sevgili Burçin'in hazırladığı "En Tatlı Hediyeler" etkinliğinin en tatlı kurabiyelerine, en tatlı keklerine, pastalarına, hediyelerine buradan ulaşabilirsiniz.

KAYNANA ÇATLATAN TARİFLER #4

kaynanacatlatantarifler

Sevgili Lalenin hazırladığı " Kaynana Çatlatan Tarifler" etkinliğimizin birbirinden güzel tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

MİNİK ELLER MUTFAKTA #3

Minik Eller Mutfakta

Sevgili Selen'in hazırladığı "Minik Eller Mutfakta" etkinliğimizin tüm tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

RAMAZAN GELDİ HOŞ GELDİ #2

RAMAZAN

Sevgili Süheyla'nın hazırladığı "Ramazan" etkinliğimizin tariflerine buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Gecesi tariflerine ulaşmak için tıklayın!

Yeni yemek etkinliğimize ev sahipliği yapan ve desteğini esirgemeyen tüm katılımcı arkadaşlara sonsuz teşekkürler, ellerinize emeklerinize sağlık! Yeni ev sahiplerine de şimdiden kolaylıklar dilerim.

Sevgilerle

1 comment:

Tuğba said...

Ayşe merhaba yaman etkinliklerinde boşluk olursa katılmak isterim.Sevgiler.